sk en
SACS
MENNYACHT (FERRETTI GROUP)

sport
s700

sport
s900

top Strider
strider8

top Strider
strider9

top Strider
strider10

top Strider
strider11

top Strider
strideresse r

top Strider
strider13

top Strider
stridergran coupe

top Strider
strider15

top Strider
strider18

top Strider
strider19

top Strider
strider20

Rebel
rebel47

O SACS

Spoločnosť SACS, založená v roku 1989 v provincii Miláno, je vedúcou spoločnosťou na medzinárodnej úrovni, vo výrobe a predaji pevných nafukovacích lodí, vyrobených pre potešenie z jazdy.

Od roku 2006 patrí do skupiny Laserline, ktorá je aktívna v automobilovom a elektrotechnickom priemysle, v informačných technológiách, ako aj v bezpečnostných systémoch.

Víziou spoločnosti je zamerať sa na prémiový segment trhu s inovatívnym a jedinečným produktom.

Produkty Sacs vynikajú vysokou kvalitou a odrážajú sa na nich značné investície do výskumu a vývoja.

Zárukou úspechu je aj dizajn so silnou osobnosťou a maximálna starostlivosť o tie najmenšie detaily.

About sacs 1 About sacs 2 About sacs 3

DESIGN BY CHRISTIAN GRANDE

Navrhnúť nový Sacs Strider je vždy veľká výzva, pretože dizajnér musí identifikovať a vyjadriť všetky hodnoty, ktoré prémioví zákazníci očakávajú od prestížnej značky

Typický Sacs zákazník je sofistikovaný a má prehľad, čo mu umožňuje posúdiť kvalitu sučasného dizajnu. Z tohto dôvodu preferuje perfekcionalizmus v detailoch, technológiách, prevedení a samozrejme estetike.

Hovoríme o niekom, kto bude kúpou modelu Strider udávať smer v dizajne, o niekom, kto sa nechce prispôsobovať trendom, ale sám ich navrhovať.

Preto, navrhnúť nový Sacs model je veľká zodpovednosť a vyžaduje mnoho úsilia, no zároveň prináša uspokojenie z perfektného výsledku.

Design by 1.jpg Design by 2.jpg Design by 3.jpg

Vývoj a výroba

Každá Sacs loď vzniká na základe projektu, starostlivo vypracovaného inžiniermi, v niekoľkoročnej spolupráci s dizajnérom Christianom Grande. V procese navrhovania je využívaná technológia CAD/CAM, založená na softvéri PRO/EN a následne sú používané kvalitné stroje vo výrobe.

Výsledkom je štandard vysokej kvality, zodpovedajúci požiadavkám trhu. Sacs dokáže prispôsobiť štruktúru RIB lodí požiadavkam zákazníkov.

Kompetentný tím technikov dbá o každý detail projektu, od inštalácií motorov až po najzložitejšie hydraulické aplikácie, čoho výsledkom je výnimočný a spoľahlivý produkt.

Manufacture 1 Manufacture 2 Manufacture 3

TAILOR MADE – člny ušité na mieru

Sacs získal vedúce postavenie v segmente veľkých RIB člnov, vďaka výbornej schopnosti prispôsobiť svoje modely požiadavkám a vkusu najnáročnejších klientov.

Na žiadny detail sa nezabudne, každá požiadavka sa berie do úvahy, všetky očakávania sa splnia.

Každý Strider čln odzrkadľuje vkus svojho vlastníka, ktorý sa k nemu hodí, ako na mieru ušitý oblek.

Tailor made 1 Tailor made 2 Tailor made 3